Singing Europe 2016

Singing Europe 2016 to spotkanie kilkudziesięciu chórów z całej różnych krajów i prezentacja wspaniałych dzieł muzyki operowej, oratoryjnej i programów a cappella we współpracy z doświadczonymi, uznanymi artystami. Uczestnikami finałowej edycji będą młodzi śpiewacy-amatorzy, a także gwiazdy światowych scen muzycznych: Aleksandra Kurzak, Roberto Alagna, Paul McCreesh. Łącznie w koncertach weźmie udział kilka tysięcy osób. Wspólne koncerty i spotkania z chórami z Dolnego Śląska umożliwią im wymianę doświadczeń i wzajemne poznawanie kultur. W roku 2016 chóry z całej Europy, będą mogły cieszyć się ze wspólnej pasji jaką jest śpiew, a Wrocław stanie się na trzy weekendy Europejską Stolicą Śpiewu!
Singing Europe 2016

Zgłoś się do Singing Europe 2016!

Zapraszamy do rejestracji chórów do edycji 2016! Po kliknięciu poniżej zostaniesz przeniesiony do formularza aplikacyjnego.

Zapraszamy do Wrocławia - Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Tutaj już 23 lipca 2016 odbędzie się jedno z największych wydarzeń chóralnych w Europie - SINGING EUROPE.
To właśnie we Wrocławiu chórzyści z całego kontynentu wezmą udział w wielkim koncercie. Zgłoście swój chór, przyjedźcie do nas i stańcie się częścią 3000 chóru i razem z 40 000 widzów na Stadionie Wrocław wspólnie zaśpiewajcie znane melodie z wielu krajów Europy. Nie zwlekaj – aplikuj teraz!
SEE YOU IN WROCŁAW!
Jeżeli interesujesz się udziałem w koncercie a masz pytania – napisz do nas!
se@nfm.wroclaw.pl

ZdjęcieWięcej informacji o imprezie znajdziesz w internecie klikając tutaj

KARTY ZGŁOSZEŃ NA IMPREZĘ - kliknij
REGULAMINY IMPREZ - kliknij